Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ГАРАЖ
град София, Редута
160 €
312.93 лв.

(9.41 €, 18.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:05 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 471 пъти.
Площ:
17 m2
Етаж:
Партер от 6

Описание на имота:

🚗 Отдаваме под наем партерен гараж/вход откъм улица

Предлагаме гараж под наем, разположен на ниво партер с лице на улица в нова и поддържана сграда удобен достъп и сигурна среда за Вашия автомобил.

🔹 Площ: 17 кв.м
🔹 Подходящ за склад
🔹 Лесен достъп
🔹 Подходящ за автомобил или складово ползване

🚘 Има възможност за наемане на двоен гараж във вътрешен двор.

📩 Свържете се с нас за повече информация и оглед.
За контакт:
0883339373

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
БИЗНЕС КОНСУЛТ ИНФО ГРУП
0877852684
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
ridalgo.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк.Младост 1А,Бул.Александър Малинов 23,Сити Пойнт Център
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ГАРАЖ
град София, Редута
Обява: 2p177567954245447

160 €
312.93 лв.
История на цената
(9.41 €, 18.40 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Редута

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност