Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ГАРАЖ
град София, Редута
120 €
234.70 лв.

(7.06 €, 13.81 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:05 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 388 пъти.
Площ:
17 m2
Етаж:
Партер от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

🚗 Отдаваме под наем партерен гараж/вътрешен двор

Предлагаме гараж под наем, разположен на ниво партер с лице на улица в нова и поддържана сграда удобен достъп и сигурна среда за Вашия автомобил.

🔹 Площ: 17 кв.м
🔹 Подходящ за склад
🔹 Лесен достъп
🔹 Подходящ за автомобил или складово ползване

🚘 Има възможност за наемане на двоен гараж във вътрешен двор.

📩 Свържете се с нас за повече информация и оглед.
Особености
Ток
За контакт:
0883339373

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
БИЗНЕС КОНСУЛТ ИНФО ГРУП
0877852684
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
ridalgo.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк.Младост 1А,Бул.Александър Малинов 23,Сити Пойнт Център
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ГАРАЖ
град София, Редута
Обява: 2p177727714146291

120 €
234.70 лв.
История на цената
(7.06 €, 13.81 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Редута

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност